KONST / Litografier / Färglitografi 14332115
nr 1433 2115
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 243/250. Färglitografi, bildmått: 50x36, yttermått inklusive ram: 65x50 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:40:08
18/11 21:24:30
22 nov